Dřevěné eurookno IV 78

Vyplnění otvorů ve zdi pomocí dřevěného eurookna IV78 představuje díky tepelné (0,87 - 1,2 W/m2.K) a zvukové (až 41 dB) izolaci tradiční řešení vhodné pro rekonstrukce rodinných či bytových domů, včetně průmyslových objektů na které můžete čerpat dotaci z programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM pouze u provedení ve TROJSKLE.

Dvojsklo:

Dodáváme s klasickými dvojskly nebo v protihlukovém popřípadě bezpečnostním provedení s útlumem až do 39 dB.

Tepelná izolace celkového produktu 1,1 - 1,2 W/m2.K.

Trojsklo:

Dodáváme s klasickými dvojskly nebo v protihlukovém popřípadě bezpečnostním provedení s útlumem až do 41 dB.

Tepelná izolace celkového produktu 0,87 - 1,1 W/m2.K.


Možnost čerpání dotace  NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.


Materiál:

Naše produkty vyrábíme převážně ze smrkového hranolu ve dvou provedení: hranol napojovaný z lamel nastavovaných, popř.: fixní z nenastavovaných lamel, na pohledových plochách.

Povrchová úprava:

Používáme vodou ředitelné lazurovací laky šetrné k životnímu prostředí a lidskému zdraví.

  • základní barevná a ochranná impregnace výrobku proti škůdcům a dřevokazným houbám je prováděna za pomocí metody máčením.
  • vrchní nátěr je aplikován vysokotlakým nástřikem

Barevné provedení:


Barevné odstíny je možno vybrat dle firemního vzorníku barev. Jedná se konkrétně o lazury "viditelná kresba dřeva" nebo barvy dle vzorníku RAL, které zakrývají kresbu dřeva.

Zasklení:

U profilu IV 78 se používájí skleněné výplně "dvojsklo nebo trojsklo" do tloušťky 36 mm. Může se jednat konkrétně o skla akustická s útlumem do 41 dB, bezpečnostní dle přání parametrů zákazníka a pohledová "reflexní, ornamentní, barevné".